WhatsApp+ Plus Türkçe Apk Full v2018.01 İndir

WhatsApp+ Plus Türkçe Apk Full

WhatsApp Plus+ Apk uygulaması, standart WhatsApp uygulamasına göre daha fazla özellik bulunduran gelişmiş mesajlaşma uygulamasıdır. Standart sürüm kullananların en çok aradığı son görülme gizleme, çevrimiçi durumu gizleme, yeni tema ekleme ve değiştirme gibi ihtiyaçlarınızı WhatsApp+ Plus ile rahatlıkla halledebilirsiniz. Bu sürümde ne gibi özelliklerin bulunduğunu aşağıdan takip edebilirsiniz.

WhatsApp+ Plus Farkı

Tek Tik Özelliği

WhatsApp+ Plus kullanmayı tercih edenler genelde tek tik özelliğinden faydalanmak için bu sürümü kullanıyorlar. Bu özellikle, size herhangi biri ileti gönderdiğinde mesajın size geldiğini, görüldüğünü ve okunduğunu hiç bir şekilde anlayamaz. Tüm gelen iletiler tek tik olarak görülür.

Farklı Temalar

Standart WhatsApp temasından sıkıldıysanız daha fazla tema seçeklerine erişim yapabilir, dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Son Görülme Saatini Durdurma

Plus farkıyla son görülme saatini kolayca değiştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Status sekmesinden Last Seen özelliğini aktif konumuna getirip son görülme tarihini durdurabilirsiniz. Bu sayede uygulamayı ne zaman kullandığınızı kimse anlayamaz.

Çevrim İçi Bildirimleri

İsteğe bağlı olarak kullanabileceğiniz bu özellikle rehberinizde bulunan herhangi birisi WhatsApp üzerinde aktif olduğunda size otomatik olarak bildirim gönderilir. Bu özellik çok rahatsız verici olduğu için şimdilik kullanmanızı önermiyorum.

Yazılımın özellikleri bunlarla sınırlı değildir. LOG Özelliği ve Güvenlik gibi bir çok farklı özellikleri bulunmaktadır. Kullandığınız standart WhatsApp sürümüne farklılık kazandırmak istiyorsanız kesinlikle WhatsApp+ Plus uygulamasını indirmelisiniz.

Kurulumu

İndirmiş olduğunuz WhatsApp+ Plus APK uzantısındaki dosyayı cihazınıza bilgisayarınızdan USB kablosu, Bluetooth veya herhangi bir dosya transferi yapabileceğiniz programla cihazınıza gönderin ve kurulumu başlatın. Kuruluma başlamadan önce mutlaka eski WhatsApp sürümünü cihazınızdan kaldırın ve kurulumu normal bir şekilde başlatın.

Bilgilendirme

Antivirüs Testi

Endişeniz olmasın, indireceğiniz bu dosyayı bir çok antivirüs programlarından kontrolünü sağlayıp, bulut depolama servislerine yüklemiş bulunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına, sizde virüs programınızdan kontrol etmenizi öneririz.

Yorum Ekleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir