Telefonda Ses Değiştirme Uygulaması (Ücretsiz)

Telefonda Ses Değiştirme Uygulaması

Telefonda ses değiştirme uygulaması denildiğinde ilk akla gelen Call Voice Changer programıdır. İnternet üzerinden bir çok arkadaşımız bu ve buna benzer uygulamalar arayıp cihazına yükledikten sonra telefon görüşmesi yaptığı kişilere farklı ses tonlarıyla görüşme yapabilmektedir. Call Voice Changer Apk uygulaması diğer alternatif uygulamalara göre en iyi özelliği ise, görüşme esnasında at, eşek, fil ve aslan gii hayvan seslerini yankı yaptırarak daha gerçekçi görünmesini sağlamasıdır.

Özellikleri Nelerdir?

Gerçek zamanlı efektler: Arama esnasında belirleyeceğiniz zamanda ses efekti değiştirebilirsiniz.
Spice up calls: Başarılı ses efektleri, siren, gong, köpek havlaması ve daha fazlası gibi.
Imoji gibi efekt klavyesi.

Yazılımın daha bir çok özelliği vardır. Aşağıdaki bağlantılardan Call Voice Changer Apk Sınırsız uygulamasını indirip sizlerde arkadaşlarınıza şaka yaparak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Not: Uygulamanın tek eksiği Türkçe dil seçeneğinin olmamasıdır. Telefonla Konuşurken Ses Değiştirme uygulaması arıyorsanız bu yazılım işinizi fazlasıyla görebilir.

Kurulumu

İndirmiş olduğunuz APK uzantısındaki dosyayı cihazınıza bilgisayarınızdan USB kablosu, Bluetooth veya herhangi bir dosya transferi yapabileceğiniz programla cihazınıza transfer ederek normal bir kurulum sonrası herhangi bir ek ayar gerektirmeden kullanabilirsiniz.

Bilgilendirme

Antivirüs Testi

Endişeniz olmasın, indireceğiniz bu navigasyon uygulamasını bir çok antivirüs programlarından kontrolünü sağlayıp, bulut depolama servislerine yüklemiş bulunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına, sizde virüs programınızdan kontrol etmenizi öneririz.

Yorum Ekleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir