Sygic Gps Navigasyon Türkçe Apk Full v17.4.14 İndir

Sygic Gps Navigasyon Türkçe Apk

Sygic Gps Navigasyon Full Apk, en iyi android yol bulma, navigasyon uygulamasıdır. Türkçe dil desteği sayesinde bulunduğunuz noktadan farklı noktalara Türkçe sesli yönlendirme özelliğiyle kısa sürede gidebileceksiniz. İnternet bağlantısına gerek duymadan GPS özelliği sayesinde çevrimdışı modunda harita uygulamasını kullanabilmeniz mümkündür.

Alternatif navigasyon uygulamalarına göre daha pratik ve daha estetik görünüme sahip olan Sygic Gps Navigasyon uygulaması sizleri adres sorma derdinden kurtarmaktadır. Güncel Türkiye haritasıyla size en yakın Akaryakıt istasyonları, Camiler, Marketler, Bankalar ve Hastaneleri görebilirsiniz.

Sygic Gps Navigasyonu diğer GPS uygulamalarından en çok ayır eden özelliği ise, Sygic HUD özelliğinin bulunmasıdır. Bu özellik sayesinde akşamları ekran görüntüsünü ön cama yansıtabilmesidir. Yazılımın kullanıcılarına sunduğu özelliklerin bazılarını aşağıdan takip edebilirsiniz.

Özellikleri Nelerdir?

  • İnternet Bağlantısı Olmadan Kullanabilme
  • İçerisinde Bulunan Milyonlarca Ücretsiz POI
  • Rota Oluşturma ve Düzenleme
  • Hız Sınırını Aşım Uyarıları
  • 3B Şehir ve Manzara Görünümü
  • Yürüyüş ve keşif için Kullanabilme
  • Türkçe Yönlendirme ve Seslendirme
  • Araç Ses Sistemi Entegrasyonu (Bluetooth veya Kablo)

Kurulumu

İndirmiş olduğunuz APK uzantısındaki dosyayı cihazınıza bilgisayarınızdan USB kablosu, Bluetooth veya herhangi bir dosya transferi yapabileceğiniz programla cihazınıza gönderin ve normal olarak kurulumu başlatın. Kurulumu tamamladıktan sonra uygulamayı çalıştırın indirdiğiniz dosya içerisindeki tomtom harita uygulamasının dizinini gösterip kullanıma başlayabilirsiniz.

Bilgilendirme

Antivirüs Testi

Endişeniz olmasın, indireceğiniz bu navigasyon uygulamasını bir çok antivirüs programlarından kontrolünü sağlayıp, bulut depolama servislerine yüklemiş bulunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına, sizde virüs programınızdan kontrol etmenizi öneririz.

6 Yorum

Yorum Ekleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir