Subway Surfers Mod Apk 2018 İndir (Limitsiz Para ve Anahtar Hile Paketi)

Subway Surfers Mod Apk

Koşu oyununu sevenlerin kesinlikle denemesi gereken oyunlardan birisi olan, Subway Surfers oyunuyla tren yolundan koşarak önünüze gelebilecek her türlü engellerden kurtulup, görevleri tamamlayıp yüksek puanlar almanız gerekir. Gelişmiş grafik seçenekleriyle bu oyun adeta sizi telefonunuza kilitleyecektir. Subway Surfers Apk Full oyunu Google Play üzerinden en çok indirilen android oyunlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Subway Surfers uygulamasını, MOD APK, limitsiz para hilesi ve anahtar hileli olarak indirebilirsiniz. Hileleri kullanarak karakterlerin kilidini kolayca açabilir, farklı yeteneklerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz zaman hileyi kapatabilir, istediğiniz zaman aktif edebilirsiniz.

Kurulumu

Subway Surfers, İndirmiş olduğunuz APK uzantısındaki dosyayı cihazınıza bilgisayarınızdan USB kablosu, Bluetooth veya herhangi bir dosya transferi yapabileceğiniz programla cihazınıza gönderin ve kurulumu başlatın. Kurulum tamamlandıktan sonra herhangi bir ek ayar gerekmeden oyuna başlayabilirsiniz.

Bilgilendirme

Antivirüs Testi

Endişeniz olmasın, indireceğiniz bu dosyayı bir çok antivirüs programlarından kontrolünü sağlayıp, bulut depolama servislerine yüklemiş bulunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına, sizde virüs programınızdan kontrol etmenizi öneririz.

Yorum Ekleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir