PUBG Mobile Apk Full Türkçe İndir v0.6.0

PUBG Mobile Apk Full Türkçe

Tencent Games firması tarafından hazırlanan PUBG Mobile Apk Full oyunu gelişmiş grafik seçeneklerine sahip FPS oyunlarından birisidir. Aksiyon oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemesi gereken bu oyunla seçeceğini şehrin herhangi bir yerine paraşütle atlayıp çevrenizden silah, eşya ve gıda malzemeleri arayıp hayatta kalma mücadelesi vermeniz gerekmektedir. Sürekli olarak silahlı çatışmaların içerisinde bulunarak birinci olmanız gerekmektedir. Oyun oldukça eğlencelidir.

PUBG Mobile oyunu eski versiyonlarında Türkçe dil seçeneği yoktu. Yapılan v0.6.0 güncellemesiyle oyunu artık Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Android cihazınıza FPS, aksiyon oyunu arıyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir oyundur. Tablet ve Telefonlarda sorunsuz çalışabilmektedir.

Kurulumu

PUBG Mobile oyununu normal bir şekilde kurulumunu yaptıktan sonra oyuna giriş yapmadan evvel, rar dosyası içerisinde bulunan com.tencent.ig dosyasını Android/obb klasörüne yapıştırın ve oyunu kısıtlama ve reklam olmadan dilediğiniz gibi oynayın.

Bilgilendirme

Antivirüs Testi

Endişeniz olmasın, indireceğiniz bu dosyayı bir çok antivirüs programlarından kontrolünü sağlayıp, bulut depolama servislerine yüklemiş bulunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına, sizde virüs programınızdan kontrol etmenizi öneririz.

Yorum Ekleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir