Navigon Navigasyon Türkçe Apk Full İndir (Türkiye Haritası v5.8.3)

Navigon Navigasyon Türkçe Apk

Navigon Navigasyon Apk uygulaması android cihazınızda kullanabileceğiniz pratik bir navigasyon uygulamasıdır. İnternet bağlantısına ihtiyacınız olmadan içerisinde Türkiye dahil bir çok ülkenin haritasını bularak gitmek istediğiniz mesafelere kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Kullanıcılarına 2D ve 3D harita görüntü sağlamakla beraber, Bluetooth desteği ve Google yerel arama desteği de sunmaktadır.

Navigon harita uygulaması kullanıcılarına oldukça gerçekçi görünüm sağlamakla birlikte bir çok özelliklerde sunmaktadır. Bunlardan bazılarını aşağıdan takip edebilirsiniz.

Özellikleri Nelerdir?

  1. Navigon 2018 Türkiye Haritası
  2. Google Yerel Arama Özelliği
  3. Hız Yardımcısı ve Uyarıları
  4. MyRoutes
  5. Genişletilmiş Yaya Ekranı
  6. Koordinatlar üzerinden Hedef girişi
  7. 2D ve 3D görüntü ve ses kalitesi
  8. İnternetsiz Navigasyon Kullanımı

Navigon Navigasyon Android uygulamasını cihazınıza ilk kurduğunuz zaman kaplamış olduğu disk alanı sizleri yanıltmasın. Gereksiz ülke haritalarını silerek boyutunu önemli ölçüde azaltabilirsiniz. İçerisinde ihtiyacınız olmayacak ülke haritalarını kaldırmanızı öneriyorum. İçerisine Navigon Türkiye Haritası 2018 dosyası eklenmiştir.

Kurulumu

Navigon Harita uygulamasını normal bir şekilde kurulumunu tamamladıktan sonra uygulamayı açın ve ayarlar ve lokasyon sekmesi üzerinden bulunduğunuz ülkeyi seçerek uygulamayı kullanmaya başlayın.

Bilgilendirme

Antivirüs Testi

Endişeniz olmasın, indireceğiniz bu dosyayı bir çok antivirüs programlarından kontrolünü sağlayıp, bulut depolama servislerine yüklemiş bulunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına, sizde virüs programınızdan kontrol etmenizi öneririz.

1 Yorum

Yorum Ekleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir