‎Minecraft Pocket Edition Mod Apk Full İndir v1.6.0.1

‎Minecraft Pocket Edition Mod Apk

‎Minecraft Pocket Edition Full Apk oyunu Mojang firması tarafından 2011 yılında hazırlanmış oldukça eğlenceli android strateji oyunudur. 3 boyutlu grafik seçeneklerine sahip olan bu oyunu oynarken blokları kırıp, inşa ederek, hayal gücünüzü kullanıp hayatta kalma mücadelesi vermeniz gerekmektedir. 100 milyon kullanıcı kitlesine sahip olan bu oyun adeta sizi kendisine bağlayacaktır.

‎Minecraft Pocket Edition sürümünü sitemiz üzerinden MOD APK olarak indirebilirsiniz. Oyun içerisinde tüm kıyafet açıktır bu şekilde oyundan daha fazla zevk alabilir ve yeni oynamaya başlayanlar için büyük kolaylık olacaktır. Oyun şuan için BETA olarak indirilmeye sunulduğunu ve bir çok hatanın giderildiğini unutmayın. Oyun içeriğinde hayaletler, ölümcül yaratıklar, hayvanlar ve bir çok yeni bloklar sizleri bekliyor. Ayrıca ‎Minecraft Pocket Edition Türkçe dil desteğine sahiptir. Grafik seçenekleri oldukça başarılı ve ses düzeyi tatmin edicidir.

Kurulumu

‎Minecraft Pocket Edition Mod Apk oyununu normal bir şekilde kurulumunu yaparak oyuna bağlanın. Oyun açıldığında bütün premium skinler (kıyafetler) açık olduğunu görebilirsiniz. Pocket Edition sürümünde ayrıştırma hatası sorunu ortadan kaldırılmıştır.

Not: Command Block özelliğini kullanabilmeniz için yazışma kısmına, /give @p command_block 64 yazarsanız blok envantere görebilirsiniz.

Bilgilendirme

Antivirüs Testi

Endişeniz olmasın, indireceğiniz bu dosyayı bir çok antivirüs programlarından kontrolünü sağlayıp, bulut depolama servislerine yüklemiş bulunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına, sizde virüs programınızdan kontrol etmenizi öneririz.

2 Yorum

Yorum Ekleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir