İGO Primo 2018 Full Apk + Harita İndir

İGO Primo 2018 Full Apk

İGO Primo 2018 Full Apk uygulaması Android işletim sistemi yüklü olan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş kullanımı kolay Navigasyon uygulamasıdır. Gelen yeni güncellemelerle tasarımını yenileyen bu İGO Primo Apk uygulamasını cihazınıza yükleyip rotanızı ayarladıktan sonra gitmek istediğiniz yerlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Sesli yönlendirme özelliğiyle birlikte siz yolculuk yaparken varış yerine kadar ayrıntılı bir şekilde Türkçe olarak bilgilendirme yapmaktadır. Bununla birlikte varış noktasına kaç kilometre kaldığını ve ortalama hızınıza göre varış sürenizi kolayca takip edebilirsiniz.

İGO Primo 2018 Android uygulamasını sitemiz üzerinden Türkiye haritalı olarak indirebilirsiniz. Çevrimdışı olsanız bile Navigasyon uygulamasından faydalanmanız mümkündür.

Kurulumu

İndirmiş olduğunuz APK uzantısındaki dosyayı cihazınıza bilgisayarınızdan USB kablosu, Bluetooth veya herhangi bir dosya transferi yapabileceğiniz programla cihazınıza gönderin ve kurulumu tamamlayıp kullanmaya başlayın.

Bilgilendirme

Antivirüs Testi

Endişeniz olmasın, indireceğiniz bu navigasyon uygulamasını bir çok antivirüs programlarından kontrolünü sağlayıp, bulut depolama servislerine yüklemiş bulunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına, sizde virüs programınızdan kontrol etmenizi öneririz.

Yorum Ekleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir