Hotspot Shield Elite Apk 2018 v5.8.4 Tam Sürüm İndir

Hotspot Shield Elite Apk 2018

Hotspot Shield Elite Apk Full uygulaması android platformlarında sıklıkla tercih edilen popüler VPN, proxy uygulamalarından birisidir. Hotspot Shield Elite sürümünü cihazınıza yükledikten sonra, erişimi kısıtlanmış internet sitelerine erişim sağlayabilir ve ip gizleme yaparak güvenle sörf yapabilirsiniz.

Hotspot Shield uygulamasını kısaca anlatmak gerekirse, mobil cihazınız üzerinden yapacağınız her türlü aktiviteyi, gizli ve güvende tutmakla beraber çevrimiçi kimliğinizi de gizleyebilirsiniz ve engellenmiş uygulama ve sitelere erişim sağlayabilmeniz mümkündür.

Performans, stabilite ve güvenlik konusunda göstermiş olduğu üstün performansıyla Hotspot Shield VPN Proxy uygulaması uzun yıllar popülerliğini koruyacağını söyleyebilirim. Ayrıca yazılım, Türkçe dil desteğine sahip olmakla beraber güncel ve full sürümdür.

Kurulumu

İndirmiş olduğunuz APK uzantısındaki dosyayı cihazınıza bilgisayarınızdan USB kablosu, Bluetooth veya herhangi bir dosya transferi yapabileceğiniz programla cihazınıza gönderin ve kurulumu başlatın. Kurulum tamamlandıktan Lokasyon sekmesi üzerinden dilediğiniz ülkenin ip aralıklarına bağlanarak herhangi bir kısıtlama olmadan kullanıma başlayabilirsiniz.

Bilgilendirme

Antivirüs Testi

Endişeniz olmasın, indireceğiniz bu dosyayı bir çok antivirüs programlarından kontrolünü sağlayıp, bulut depolama servislerine yüklemiş bulunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına, sizde virüs programınızdan kontrol etmenizi öneririz.

Yorum Ekleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir