Dr.Web Security Space Pro Full Apk Türkçe İndir v11.1.1

Dr.Web Security Space Pro Full Apk

Dr.Web Security Space Pro Full Apk uygulaması android cihazınızda kullanabileceğiniz en etkili antivirüs uygulamasıdır. Doctor Web, Ltd firması tarafından satışa sunulan bu güvenlik paketiyle cihazınıza gelebilecek her türlü tehlikelerden uzak kalabilirsiniz.

Full ve tam sürüm olarak indirip 2022 yılına kadar lisans sorunu yaşamadan kullanabileceğiniz bu uygulama sizi, kötü amaçla hazırlanan sms veya aramalardan koruyabilir ve internet üzerinden gelebilecek her türlü tehditleri anında algılayabilmektedir. Türkçe dil desteğine sahip antivirüs uygulaması arıyorsanız Dr.Web Security Space Pro ile her zaman güncel kalabilirsiniz.

Kurulumu

Dr.Web Security Space Pro uygulamasını normal bir kurulum yaparak herhangi bir ek ayara gerek duymadan kullabilirsiniz. 2022 yılına kadar otomatik olarak lisansı tanımlanmaktadır.

Bilgilendirme

Antivirüs Testi

Endişeniz olmasın, indireceğiniz bu dosyayı bir çok antivirüs programlarından kontrolünü sağlayıp, bulut depolama servislerine yüklemiş bulunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına, sizde virüs programınızdan kontrol etmenizi öneririz.

Yorum Ekleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir