Camera FV-5 Pro Apk Full Türkçe v3.32 İndir

Camera FV-5 Apk Full Türkçe

Camera FV-5 Pro Apk Full uygulaması android cihazlarda kullanılan en iyi ve en çok indirilen profesyonel fotoğraf çekme uygulamasıdır. DSLR benzeri manuel kontrolleri parmaklarınızın ucuna getiren bu uygulamayla net görüntüler yakalayabilirsiniz. İçerisinde bir birinden başarılı özellikler bulunduran Camera FV-5 uygulamasıyla profesyonel anlamda fotoğraf çekmeniz mümkündür.

Tüm fotografik parametreler ayarlayabilme ve her zaman elinizin altında bulunan pozlama telafisi, ISO, ışık ölçüm modu, netleme modu, beyaz dengesi ve program modu gibi başlıca özelliklere sahiptir. Profesyonel fotoğraf çekme işlerine merakı olanların kesinlikle denemesi gereken bir uygulamadır. Play Store’da 9 TL’ye satışa sunulan bu uygulamayı sitemizden ücretsiz indirip istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Kurulumu

Camera FV-5 uygulamasını indirip doğrudan kurabilirsiniz. Daha sonra yapılacak herhangi bir ek ayarı bulunmuyor.

Bilgilendirme

Antivirüs Testi

Endişeniz olmasın, indireceğiniz bu dosyayı bir çok antivirüs programlarından kontrolünü sağlayıp, bulut depolama servislerine yüklemiş bulunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına, sizde virüs programınızdan kontrol etmenizi öneririz.

Yorum Ekleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir