Başarsoft Navigation Türkiye Apk İndir

Başarsoft Navigation Türkiye Apk

Başarsoft Navigation Apk uygulaması Android üzerine hazırlanmış oldukça kaliteli Android GPS uygulamalarından birisidir. NNG Software Developing and Commercial LLC. programlama şirketi tarafından hazırlanan bu uygulamayla artık adres sormaya ve ulaşmak istediğiniz noktaya zaman kaybetmeden en kolay güzergah üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başarsoft Navigation uygulamasında Türkiye haritası dahil, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Gürcistan haritalarını da bulabilirsiniz. Uygulama üzerinden bulunduğunuz noktaya en yakın Okul, Nöbetçi Eczane Hastane, Banka, AVM, Camii ve Akaryakıt istasyonları gibi toplamda 1.500.000 üzeri mekanları bulabilirsiniz. Başarsoft Navigasyon uygulamasının en iyi özelliklerinden birisi ise, HTTP TMC özelliğinin bulunmasıdır. Bu sayede gideceğiniz rotadaki trafik yoğunluğunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Not: Başarsoft Navigation uygulaması İGO Primo haritasıyla uyumlu olarak çalıştığını söyleyebilirim.

Kurulumu

İndirmiş olduğunuz Navigation dosyasını cihazınıza bilgisayarınızdan USB kablosu, Bluetooth veya herhangi bir dosya transferi yapabileceğiniz programla cihazınıza gönderin ve standart kurulumu tamamlayın. Kurulumu tamamladıktan sonra uygulamayı çalıştırın indirdiğiniz dosya içerisindeki Başarsoft Türkiye harita uygulamasının dizinini gösterip kullanıma başlayabilirsiniz.

Bilgilendirme

Antivirüs Testi

Endişeniz olmasın, indireceğiniz bu navigasyon uygulamasını bir çok antivirüs programlarından kontrolünü sağlayıp, bulut depolama servislerine yüklemiş bulunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına, sizde virüs programınızdan kontrol etmenizi öneririz.

Yorum Ekleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir