Android WiFi Şifre Kırma Yöntemi 2018

Android Wi-Fi Şifre Kırma

Android WiFi şifre kırma yöntemi milyonlarca kişinin aradığı ve sık sık ihtiyaç duyduğu konulardan birisidir. Peki Android ile Wifi şifre kırma uygulamaları var mı? bu konu hakkında sizlere 2 farklı uygulamayı önereceğim. İlk olarak şunu demek istiyorum; bu tarz uygulamalar Google Play Store gibi android uygulama marketlerinde yayınlanmadığı için cihazınıza kurarken çok dikkat etmenizi öneriyorum.

Androdumpper ile WiFi Şifre Kırma

Wifi şifre kırma uygulaması arayıp Androdumpper uygulamasına denk gelmeyen çok az insan vardır. Şu için en iyi telefondan wifi şifresi kırma işlemi yapabilen tartışılmaz ki Androdumpper uygulamasıdır. Bu uygulamanın kullanımı ilk olarak size ne kadar karışık gelmiş olsa da kullanımı gayet basittir. Kullanımı için aşağıdaki metni uygulayabilirsiniz.

Androdumpper Kullanımı

Androdumpper uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirip cihazınıza yükledikten sonra root erişimi ile bağlandıktan sonra cihazın konumunu aktif etmeniz gerekiyor. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra çevrenizdeki kırılabilecek en yakın modemleri listeliyor. Çıkan listeden şifresini kırmak istediğiniz modeme tıklayıp “Özel PIN Değil” butonuna tıkladıktan sonra wifi şifre denemesi yapmaya başlayacaktır. Her ne kadar bütün modemlerin şifresini kıramasa da 10 farklı modemden 1 veya 2 tanesini kesinlikle kırabilirsiniz.

Androdumpper uygulamasından memnun kalmadıysanız alternatif olarak Smart WiFi Kill uygulamasını kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bu uygulamanın kullanımı hakkında bir kaç gün içerisinde detaylı anlatım yapacağım. Evet arkadaşlar konumuz bu kadardır. Eğer Android için Wifi şifre kırma uygulaması arıyorsanız bu 2 uygulama dışında başka hiç bir uygulamayı cihazınıza yüklemeyi tavsiye etmiyorum. Aklınızda takılan tüm soruları bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Kurulumu

Androdumpper uygulamasını cihazınıza kurmaktan önce root erişimi olduğundan emin olun. Eğer root erişiminiz yoksa modem şifrelerini öğrenmeden doğrudan bağlanırsınız. Uygulama başka herhangi bir ek ayar gerektirmemektedir.

Bilgilendirme

Antivirüs Testi

Endişeniz olmasın, indireceğiniz bu dosyayı bir çok antivirüs programlarından kontrolünü sağlayıp, bulut depolama servislerine yüklemiş bulunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına, sizde virüs programınızdan kontrol etmenizi öneririz.

Yorum Ekleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir